Lektorky

* * *

Lída

„Před několika roky jsem se rozhodla vrátit k přírodě, bylinkám, zahradě a objevila jsem jejich magickou sílu, která mi dává klid, energii a inspiraci …”

Víme o ní: Lída žije na Sněhově se svým mužem, kam za ní jezdí její děti i vnoučata. V zahradě vás naučí, jak o bylinky pečovat i jak je zužitkovat. Poskytne vám řadu návodů na voňavé i chutné produkty, z nichž některé si na místě rovnou vyrobíte.

* * *

Zuzka

KTO SOM?
„Som žena, dcéra, manželka, matka.
No hlavne som človek.
Človek, ktorý hľadá cestu k Bohu.
Táto cesta sa mi ukazuje v jednoduchosti, prirodzenosti, čistote, pravde a cez prírodu.
Mám to šťastie poznávať prírodnú záhradku Lídy, ktorá je súčasťou záhrady Boha. Poznávať cez ňu seba a nachádzať tak cestu domov.“
S láskou Zuzana Kristala Tománkova

Víme o ní: Zuzka žije v Jablonci nad Nisou, má dvě dcerky, pracuje pro bezobalový obchod Cesta bez obalu. V zahradě vede rituály a meditace.

* * *

„Život je dobrodružství, děkuji! A taky se ráda směju nahlas.“

Víme o ní: Jolana žije na Malé Skále. Ponejvíce svého profesního života strávila jako lektorka ekologické výchovy. Momentálně dělá asistentku prvnímu trojročí montessori třídy v Jablonci nad Nisou. V zahradě pečuje o včely a o zdárný průběh bylinkářských dílen.

* * *

Katarína

„Dlouhá léta vedu lidi v automobilovém průmyslu. Tím, že jsem začala hledat cestu k svým lidem, našla jsem cestu k sobě. Na této cestě jsem poznala Lídu a objevila kouzelný prostor nad Malou Skálou, který společně se svým manželem vytvořila. Jsem za to nesmírně vděčná.“

Víme o ní: Katarína bydlí v Liberci. Má 3 dospělé děti, dceru a dva syny. V zahradě se věnuje koučinku, mentorování a vedení rituálů.

* * *

Vít

Víme o něm: Vít je spolumajitel Bistra Vegit-Point v Jablonci nad Nisou a nové pobočky Café-bistro v Liberci. V gastronomii se zaměřením na vegetariánskou a veganskou stravu se pohybuje od roku 2008. Necelý rok strávil v Dublinu ve vyhlášené vegetariánské restauraci Cornucopia na pozici main course chef, salad chef a dessert chef.

Dodavatel výtečných pokrmů na našich bylinkářských dílnách.

* * *

Katka

Víme o ní: Katka žije v blízkosti zahrady Bylinky z ráje. Věnuje se zdravotnímu cvičení a masírování.