Lektorky a lektoři

* * *

Lída

„Před několika roky jsem se rozhodla vrátit k přírodě, bylinkám, zahradě a objevila jsem jejich magickou sílu, která mi dává klid, energii a inspiraci …”

Víme o ní: Lída žije na Sněhově se svým mužem, kam za ní jezdí její děti i vnoučata. V zahradě vás naučí, jak o bylinky pečovat i jak je zužitkovat. Poskytne vám řadu návodů na voňavé i chutné produkty, z nichž některé si na místě rovnou vyrobíte.

* * *

„Život je dobrodružství, děkuji! A taky se ráda směju nahlas.“

Víme o ní: Jolana žije na Malé Skále. Ponejvíce svého profesního života strávila jako lektorka ekologické výchovy. Momentálně dělá asistentku prvnímu trojročí montessori třídy v Jablonci nad Nisou. V zahradě pečuje o včely a o zdárný průběh bylinkářských dílen.

* * *

Katarína

„Dlouhá léta vedu lidi v automobilovém průmyslu. Tím, že jsem začala hledat cestu k svým lidem, našla jsem cestu k sobě. Na této cestě jsem poznala Lídu a objevila kouzelný prostor nad Malou Skálou, který společně se svým manželem vytvořila. Jsem za to nesmírně vděčná.“

Víme o ní: Katarína bydlí v Liberci. Má 3 dospělé děti, dceru a dva syny. V zahradě se věnuje koučinku, mentorování a vedení rituálů.

* * *

Vít

Víme o něm: Vít je spolumajitel Bistra Vegit-Point v Jablonci nad Nisou a nové pobočky Café-bistro v Liberci. V gastronomii se zaměřením na vegetariánskou a veganskou stravu se pohybuje od roku 2008. Necelý rok strávil v Dublinu ve vyhlášené vegetariánské restauraci Cornucopia na pozici main course chef, salad chef a dessert chef.

Dodavatel výtečných pokrmů na našich bylinkářských dílnách.

* * *

Katka

„Pohyb je život – nehybnost je smrt, tímto heslem se snažím řídit.“ 

Víme o ní: Katka žije v blízkosti zahrady Bylinky z ráje. Věnuje se zdravotnímu cvičení a různým formám masírování, které je pro ni životní vášní.

* * *

Safira

Vášnivě nacházím harmonii uvnitř mně i v mém okolí a sdílím i s tebou. Využívám stezky těla, energie a meditace v souladu s přírodou a myslí. Zhineng Qi Gong, doprovázené poutě, energetické poradenství, meditace, masáže, šperky. www.stezkaharmonie.cz