Lektorky

* * *

Lída

„Před několika roky jsem se rozhodla vrátit k přírodě, bylinkám, zahradě a objevila jsem jejich magickou sílu, která mi dává klid, energii a inspiraci …”

Víme o ní: Lída žije na Sněhově se svým mužem, kam za ní jezdí její děti i vnoučata. V zahradě vás naučí, jak o bylinky pečovat i jak je zužitkovat. Poskytne vám řadu návodů na voňavé i chutné produkty, z nichž některé si na místě rovnou vyrobíte.

* * *

Zuzka

KTO SOM?
„Som žena, dcéra, manželka, matka.
No hlavne som človek.
Človek, ktorý hľadá cestu k Bohu.
Táto cesta sa mi ukazuje v jednoduchosti, prirodzenosti, čistote, pravde a cez prírodu.
Mám to šťastie poznávať prírodnú záhradku Lídy, ktorá je súčasťou záhrady Boha. Poznávať cez ňu seba a nachádzať tak cestu domov.“
S láskou Zuzana Kristala Tománkova

Víme o ní: Zuzka žije v Jablonci nad Nisou, má dvě dcerky, pracuje pro bezobalový obchod Cesta bez obalu. V zahradě vede rituály a meditace.

* * *

Aly

přísloví Mayů:
„Ten, který věří, tvoří.
Ten, který tvoří, koná.
Ten, který koná, proměňuje sebe samého a společnost, ve které žije.“

Víme o ní: Aly žije v Jablonci nad Nisou. Je matkou tří dětí. Pracuje v obchodě Cesta bez obalu a ve školce Elánek. Její specializací je „energie oblečení“ propojená s maysko-toltéckou vizí. Vede cvičení Kahlay a provází rituály.

* * *

Jolana

„Děkuji, děkuji, děkuji! A taky se ráda směju nahlas.“

Víme o ní: Jolana žije na Malé Skále. Má dva synovce a jednu neteř. Ponejvíce svého profesního života strávila jako lektorka ekologické výchovy. Ráda navštěvuje hotely (hmyzí). V zahradě pečuje o včely a o zdárný průběh bylinkářských dílen.

* * *

Katarína

„Dlouhá léta vedu lidi v automobilovém průmyslu. Tím, že jsem začala hledat cestu k svým lidem, našla jsem cestu k sobě. Na této cestě jsem poznala Lídu a objevila kouzelný prostor nad Malou Skálou, který společně se svým manželem vytvořila. Jsem za to nesmírně vděčná.“

Víme o ní: Katarína bydlí v Liberci. Má 3 dospělé děti, dceru a dva syny. V zahradě se věnuje koučinku, mentorování a vedení rituálů.